Biznes

Projektowanie z pomysłem

Współczesny projektant dąży do tego, żeby w pełni spełnić wymagania stawiane przez inwestora. Ten z kolei chce, żeby jego dom wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wymarzył. Wykonanie dobrego i przejrzystego projektu to podstawa powodzenia na kolejnych etapach budowy. Dobry projekt musi spełniać nie tylko życzenia inwestora, ale wszystkie wymogi prawa budowlanego.

Dobry program do projektowania

Z pewnością przyda się odpowiedni program, który znacznie ułatwi pracę projektanta. Będzie on nie tylko wygodnym narzędziem pracy. Ale także stanie się świetną płaszczyzną komunikacji z inwestorem, który „zobaczy” swój dom. Będzie miał świadomość tego, jak tak naprawdę wygląda projekt i nic go nie zaskoczy. Dobry program do projektowania to po prostu racjonalne i przejrzyste projektowanie. Podstawa porozumienia z inwestorem a przede wszystkim podstawa budowy i osiągnięcia pożądanego efektu finalnego.

Kurs Revit

CG Wisdom proponuje nam atrakcyjny kurs Revit. Oferuje dwie wersje: Kurs – Revit LT -Wykonanie projektu domu jednorodzinnego oraz Kurs – Revit LT – Wykonanie projektu budynku.

Projektowanie domu jednorodzinnego

Na tym kursie online dowiemy się, jak stworzyć pełny, wirtualny model domu jednorodzinnego. Kurs składa się z 24 części. Został pomyślany tak, że odnajdzie się w nim doskonale nawet osoba, która dopiero zaczyna przygodę z projektowaniem domów. Składa się on z następujących części:

  • detal,
  • wymiarowanie,
  • tagowanie,
  • przygotowanie do druku.

Projektowanie budynku

Na kursie Revit LT -Wykonanie projektu budynku dowiemy się, jak stworzyć pełny, wirtualny model budynku wielorodzinnego na podstawie rysunków DWG. W kursie odtworzony został cały proces pracy nad projektem. Kurs obejmuje:

  • wykonanie projektu,
  • opisy i wymiarowanie,
  • rendering,
  • przygotowanie do druku.
Previous ArticleNext Article
netrza.pl avat-bahar.com https://e-halina.pl/przemyslowy-szyk-w-codziennych-przestrzeniach-odkryj-tajniki-stylu-loftowego/