Dom i Wnętrze

Elementy ogrodu wiejskiego

Marzysz o ogrodzie w wiejskim stylu? Możesz go stworzyć, nawet jeśli dysponujesz niewielką przestrzenią. Żeby zaaranżować chociażby rustykalny zakątek, trzeba pomyśleć o dobraniu naturalnych elementów, takich jak: drewno, kamienie, woda, rośliny. Należy skomponować je z meblami i akcesoriami ogrodowymi tak, żeby wszystko tworzyło spójną całość.

Drewno

Drewniane meble, donice, ogrodzenia – stworzą charakter rustykalnej przestrzeni. Skomponują się z nasadzeniami w swobodnym i rodzimym stylu. Wiejski ogród powinien cechować się naturalnością. Pewną finezją, wynikającą z urody samej natury, najlepiej w jej rodzimej wersji.

Woda

W rustykalnym ogrodzie najlepiej zaprezentuje się woda w naturalnej odsłonie. Nawiązująca do wodospadów, sadzawek, strumieni, źródełek, strużek – występujących w przyrodzie. Naturalistycznie zaprezentowana.

Kamień

Elementy kamienne w ogrodzie odgrywają bardzo istotną rolę. Dzięki nim stworzymy świetne ekspozycje dla roślin, place, ścieżki. Świetną propozycję w tym zakresie przedstawia nam marka Gnejsy „Pamiętajcie o ogrodach”. Proponowane przez nich kruszywa dekoracyjne ozdobią idealnie ogród w wiejskim stylu. Świetnie sprawdzi się także beton architektoniczny – rozwiązanie wyjątkowo dekoracyjne i trwałe.

Meble ogrodowe z technorattanu

Przepiękny kamień naturalny, proponowany przez Gnejsy, i beton architektoniczny Libet znajdziemy w Garden Space. Dobierzemy tutaj także meble do ogrodu rustykalnego, wykonane z technorattanu. Warto zainteresować się proponowanymi przez Garden Space meblami ogrodowymi Technorattan wygląda bardzo naturalnie i atrakcyjnie. W ogrodzie rustykalnym meble technorattanowe stworzą idylliczny obrazek, przypominający nieco ilustracje z romantycznych powieści. Trochę w dziewiętnastowiecznym stylu.
W ten oto sposób powstaje niezwykła kompozycja ogrodowa. Jej uroda jest ponadczasowa. Odrobinę niekonwencjonalna, choć zarazem bardzo domowa i rodzima, nawiązująca do tradycyjnego krajobrazu.

Previous ArticleNext Article
https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/ https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ https://4-bet.com.pl/ekskluzywny-styl-industrialne-stoliki-kawowe-loft-i-meble-loftowe-do-salonu/