Zdrowie i Uroda

Czym jest mezoterapia? – podstawowe informacje i rodzaje

Mnóstwo osób – już nie tylko panie w sile wieku – umawia się obecnie na wizyty w salonach kosmetycznych. Współcześnie z wieloma problemami – czy to natury zdrowotnej, czy jedynie estetycznej – możemy sobie łatwo poradzić. Niektóre zabiegi są tańsze, inne droższe – na każdego mogą też podziałać z lepszym lub gorszym skutkiem. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest obecnie mezoterapia. Co to takiego?

Kilka słów o mezoterapii

Mezoterapia jest zabiegiem niechirurgicznym, który działa miejscowo i którego zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie do głębszych warstw skóry substancji leczniczych oraz regenerujących. Można się w ten sposób niemal zupełnie pozbyć płytszych zmarszczek lub wygładzić nieco te głębokie. Wskazania to także rozstępy, cellulit czy blizny po trądziku.
Istnieją różne rodzaje mezoterapii – igłowa, bezigłowa, jonoforeza oraz sonoforeza, uznawana czasem za wchodzącą w skład typu bezigłowego. Warto wybrać się na podobne zabiegi – przy czym pamiętając, że jeden niewiele zdziała, więc konieczna jest cała seria. W każdym mieście znajduje się co najmniej jeden salon kosmetyczny, świadczący podobne usługi. Wystarczy poszukać w sieci – jeżeli szukasz takiego gabinetu na Śląsku zapraszamy tutaj – Gabinet kosmetyczny w Gliwicach mezoterapia

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-po-numerze-rejestracyjnym/ zobacz Stolik pomocniczy na laptopa loft