Turystyka

Zwiedzanie Holandii w długi weekend majowy

Kilkudniowa wycieczka do Holandii to świetny pomysł na majowy długi weekend. Dzięki szybkim transferom pomiędzy polskimi miastami a holenderską stolica możliwe jest znalezienie się na miejscu już po kilku godzinach! Planując wyjazd warto zastanowić się nie tylko nad samym przejazdem, ale i nad atrakcjami na miejscu. Co warto zobaczyć?

Amsterdam, tulipany…

Holandia niezaprzeczalnie kojarzona jest z multikulturowym Amsterdamem. To piękne miasto poprzecinane kanałami z pewnością zrobi na każdym duże wrażenie. Turyści mogą skorzystać z opcji zwiedzania miasta z wysokości barki przepływającej kanałami. Podczas rejsu omawiane są ciekawostki związane z budową i rozwojem miasta. Amsterdam to również wspaniałe restauracje i liczne muzea. Warto spędzić tam przynajmniej jeden dzień!
Niewątpliwą atrakcją Holandii są piękne pola tulipanów, które kwitną od kwietnia do późnego sierpnia. Mijając je podczas podróży pomiędzy miastami warto zatrzymać się i napawać wzrok kolorowymi dywanami.
Poza pięknym Amsterdamem będąc w Holandii warto również odwiedzić Hagę oraz Goudę. To dwa zabytkowe miasta, zachęcające do pobytu licznymi restauracjami i kawiarniami. Aby szybko dostać się do Holandii warto skorzystać z biletów w dobrych cenach – busy łódź holandia.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/czterokolowiec-lekki/ Industrialna dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft