Dom i Wnętrze

Sofa ogrodowa

Romantyczna weranda drewniana, pomalowana na biało, a na niej śnieżnobiała sofa ogrodowa. Albo postindustrialny taras, cały w betonie i szkle, którego centrum wyznacza sofa. Różany zakątek pod wielkim parasolem, pod którym ustawiono sofę. Albo altanka w angielskim stylu, wieczorne przesiadywanie na komfortowej sofie. Ten mebel pojawia się wielu miejscach i w wielu odsłonach. Sofa ogrodowa doczekała się licznych interpretacji stylistycznych. Stając się częstym tematem dla projektantów kolekcji outdoorowych.

Salonowa sofa ogrodowa

Sofa to mebel, który kojarzy się z idealnym wypoczynkiem w salonie oraz z doskonałą prezentacją tego pomieszczenia. Komfort tego meble tapicerowanego oraz jego design próbuje się (z powodzeniem) przekładać na projekty mebli ogrodowych. Na gardenspace.pl znajdziemy udane realizacje takich wizji, połączenia trendów wnętrzarskich z ogrodowym przeznaczeniem. Sofa ogrodowa stanowi przykład tego, że salonowa doskonałość w ogrodzie jest jak najbardziej możliwa. Technorattanowa sofa Portofino z kolekcji Garden Space to świadectwo takiej salonowej perfekcji poza czterema ścianami. Sofa Portofino dostępna jest w kilku kolorach, które dobierzemy do wymyślonej przez nas aranżacji.

Ulubione kolory sofy ogrodowej

Technorattan to materiał, który daje nam wiele możliwości. Także od strony kolorystycznej. Dlatego, decydując się na sofę ogrodową z technorattanu, mamy możliwość wyboru koloru. Sofa szara, bardzo modna, wręcz awangardowa. Albo romantyczna sofa cała w bieli. A może brązowa, doskonała na przykład na drewnianą werandę czy rustykalny taras. Albo wytworna sofa w czarnym kolorze, którą można zestawić w ramach kontrastu z białymi poduszkami dekoracyjnymi. Do koloru, do wyboru. Jeśli zaś preferujemy minimalistyczny design, to barwa aluminium na sofie wykonanej z tego materiału, całkowicie nas przekona swoją plastyką.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/gdzie-jest-numer-karty-pojazdu/ zobacz https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/