Dom i Wnętrze

Pokój dla chłopaka – propozycje

Jak umeblować pokój dla chłopaka, żeby mieszkało się w nim wygodnie? W dodatku tak, żeby organizacja przestrzeni pozwalała na szybkie sprzątanie. To ważna cecha, ułatwiająca zajmowanie się codziennymi sprawami i obowiązkami. Zastanawiając się nad meblami do chłopięcego wnętrza, należy wziąć pod uwagę też wiek dziecka.

W uniwersalnym stylu

Na sklep-meblowy-gama.pl przedstawia się m.in. meble młodzieżowe, które mają uniwersalny charakter. Nadają się do pokoju nastolatka i nastolatki. Ich styl można samodzielnie wykreować poprzez dodatki, chłopięce lub dziewczęce. Gama proponuje nam też zestawy do pokoju nastolatka, które jakby nadążają za zmianami w życiu chłopca. Wreszcie dowiemy się, jak urządzić pokój młodzieżowy dla chłopaka. Ten sam zestaw świetnie zaprezentuje się w pokoju dwunastolatka i potem w przestrzeni prawie dorosłego mężczyzny.

W marynarskim stylu

Niebieski to kolor dedykowany chłopcom, ale przecież także dziewczynka czułaby się doskonale w pokoju umeblowanym w żeglarskim stylu. Sprawi to kolekcja Nodo od Forte. Niebieskie meble z uchwytami w postaci lin – przywołują wspomnienia morza. Jednocześnie kolorystka działa kojącą, niczym szum fal.

W męskim stylu

Natomiast męski charakter ma kolekcja Colors od Forte. To zwrot w kierunku nowoczesności i minimalizmu. Wnętrze umeblowane  w ten sposób zapowiada wejście w dorosłość. Perfekcyjne połączenie szarości z bielą to designerskie rozwiązanie, które spodoba się nastolatkowi, ale zaakceptowane zostałoby także przez dziewczynę.

W abstrakcyjnym stylu

Projektanci mebli młodzieżowych coraz chętniej odwołują się do najlepszych wzorów z historii sztuki. Na przykład inspiracje abstrakcjonizmem w fazie geometrycznej widać w kolekcji Sirsey od Forte. Proste płaszczyzny wypełnione kolorem – oto propozycja dla wymagającego nastolatka

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/eurotax-wycena-samochodu/ Industrialna dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/