Ciekawe

Kurs Python – dlaczego warto go wybrać?

Programowanie to trudne zadanie. Tak często myślą osoby, które chciałyby się zmierzyć z tym zadaniem, a jednocześnie wciąż obawiają się przystąpić do działania. Warto nauczyć się programowania, decydując się na najlepsze wsparcie. Przekonamy się, że to fascynująca przygoda, którą można rozpocząć od ręki.

Kurs Python – prostota jest lepsza

Dobrym pomysłem na rozpoczęcie nauki programowania jest kurs Python przeznaczony dla początkujących jak i dla tych, którzy mieli już styczność z powyższymi zagadnieniami. Nie musimy posiadać specjalistycznej wiedzy, dlatego że język Python opiera się na prostocie. Nauka programistycznego myślenia – to podstawa, którą opanujemy na kursie Pythona oferowanym przez CG Wisdom. Bardziej zaawansowane osoby zainteresuje druga część kursu. Więcej ciekawych kursów online, zawartych w przystępnej formie, odnajdziemy tutaj: cgwisdom.pl.

Czego się nauczymy?

Kurs składa się z wielu mniejszych projektów, które pomogą nam opanować kompleksowo zagadnienie. Najpierw poznamy pojęcie zmiennej, pobierania danych i ich wyświetlania. Następnie dowiemy się, czym jest kontrola przepływu danych. Kolejny etap kursu przewiduje zapoznanie z różnymi kolekcjami pozwalającymi na przechowywanie danych.

Pierwszy projekt

Zdobyta wiedza pozwoli w dalszej części kursu na wykonanie pierwszego projektu – gry w kółko i krzyżyk. Zostanie ona napisana trzykrotnie. Także w wersji obiektowej i graficznej, co pozwoli dostrzec, jak bardzo kod napisany w Pythonie jest przenośny. Kurs kończy się wstępem do obiektowości.

Doskonalenie umiejętności

Kurs Pythona opiera się na doskonaleniu umiejętności programistycznych. Poznając głębiej język programowania, poprawiamy napisane wcześniej rzeczy. Uczymy się patrzeć na niektóre problemy z różnych stron.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej tssoundscape.com iancedoctor.com