Ciekawe

Kawiarnia pełna blasku

Wielkimi krokami zbliża się gorący czas bożonarodzeniowy. W tym okresie chętnie opuszczamy mieszkania i udajemy się na miasto, aby oddawać się przyjemności świątecznych zakupów. Już w listopadzie galerie handlowe, lokale gastronomiczne i ulice zamieniają się w efektowny spektakl barw i świateł, który co roku zachwyca z tą samą siłą.  Jakie dekoracje świąteczne sprawią, że kawiarnia zamieni się w urokliwy zakątek, który będzie zapraszał przechodniów na łyk rozgrzewającej herbaty?

Ogródek nie tylko na lato

Co najbardziej rzuca się w oczy potencjalnym klientom, którzy mijają budynek Twojej kawiarni? Oczywiście ogródek! Być może w okresie przedświątecznej gorączki meble ogrodowe nie są dostępne dla gości, ale możesz sprawić, że zewnętrzna część lokalu będzie piękną wizytówką  zachęcającą do ogrzania się we wnętrzu. Nowoczesne dekoracje świąteczne do ogrodu zachwycają niebanalnymi kształtami i ciekawą formą. Nad drzwiami do lokalu warto powiesić neon obwieszczający klientom życzenia „Wesołych Świąt”.  Duże figury reniferów i sań świętego Mikołaja będą miłym akcentem, który spodoba się nie tylko dzieciom. Ponadto, w zewnętrznej strefie lokalu nie może zabraknąć iluminacji świetlnych. Kupując efektowne lampki w kształcie sopelków czy gwiazdek koniecznie sprawdź, czy wybrane produkty są przeznaczone do stosowania na wolnym powietrzu.

Lokal pachnący lasem

Nieodłącznym symbolem świąt, który musi być obecny w Twoim lokalu, jest choinka. Zamiast sztucznego plastiku wybierz żywe drzewko, które nie tylko będzie piękną pod kątem wizualnym ozdobą, ale również wypełni całe pomieszczenie świeżym zapachem sosnowego lasu. Przy ladzie powieś dekoracyjne skarpety w norweski wzór, a na każdym stoliku, oprócz stroika i świec, połóż małą niespodziankę dla gości w postaci domowych pierniczków.

Previous ArticleNext Article
Wysoki stolik do kuchni https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-prawo-jazdy/