Zdrowie i Uroda

Czym jest laserowe modelowanie ciała?

Liposukcja to tradycyjna procedura, polegająca na usuwania tłuszczu i modelowaniu ciała. Liposukcja laserowa jest podobna, ale jak sama nazwa wskazuje, obejmuje użycie lasera. Slim Lipo posiada kilka zalet w porównaniu z tradycyjną liposukcją, w tym mniejszym bólem, minimalnym przestojem i większą poprawą wyglądu. W wyniku zabiegu zmniejsza się również ryzyko uszkodzenia skóry. Liposukcja laserowa może być używana do nakierowywania na obszary takie jak wewnętrzna i zewnętrzna część ud, brzuch, ramiona, szyja czy części twarzy. Oferujące profesjonalne modelowanie sylwetki Katowice to miasto, gdzie wykonać można tego typu zabieg.

Jak działa liposukcja laserowa?

W celu wykonania liposukcji laserowej stosowane są specjalne urządzenia kosmetyczne, takie jak Palomar SlimLipo 3D. Jednym z powodów, dla których liposukcja laserowa jest mniej bolesna, jest to, że zastosowana w urządzeniu kaniula jest mniejsza niż te używane do tradycyjnej liposukcji. Inną cechą wyróżniającą tę kaniulę jest to, że zawiera ona włókno laserowe pulsujące przy dwóch długościach fal. Kiedy laser wchodzi w kontakt z niechcianym, podskórnym tłuszczem, jedna długość fali przerywa komórki tłuszczowe i zasadniczo topi tłuszcz wewnątrz. Druga długość fali ma na celu poprawę wyglądu skóry poprzez uszczelnienie naczyń krwionośnych i stymulację produkcji kolagenu. Powoduje to zaciśnięcie skóry i zmniejszenie krwawienia, zasinienia i obrzęku. W dziedzinie takiej jak modelowanie sylwetki Katowice są miastem znanym z wielu doskonale wyposażonych ośrodków.

Dlaczego liposukcja laserowa jest lepsza?

Liposukcja laserowa w klinice http://www.lipoline.pl/liposukcja/palomar-slimlipo-3d.html jest lepsza niż tradycyjna liposukcja z wielu powodów. Tradycyjna liposukcja zwykle wymaga znieczulenia ogólnego, podczas gdy Slim Lipo można wykonać w znieczuleniu miejscowym. Nacięcia wykonane dla liposukcji laserowej są znacznie mniejsze, ponieważ zastosowana kaniula jest znacznie mniejsza i mierzy mniej niż 2 mm. W większości przypadków szwy nie są wymagane, a w rezultacie blizny są mniej widoczne. Trudne obszary, takie jak szyja czy policzki, można leczyć za pomocą liposukcji laserowej. Po Slim Lipo pacjenci doświadczają znacznie mniej bólu niż przy tradycyjnej liposukcji. Ponadto, krwawienie i siniaki są zminimalizowane, dzięki czemu pacjent jest w stanie powrócić do normalnego harmonogramu pracy szybciej, prawdopodobnie w ciągu zaledwie kilku dni. Ponieważ jest mniej obrzęków i mniej siniaków, można też szybciej zobaczyć efekty. Tradycyjna liposukcja może czasami pozostawić zbyt luźną skórę. Tymczasem Palomar Slimlipo 3D odpowiednio napina skórę w leczonych obszarach.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-prawo-jazdy-na-motocykl/ Pojedyńczy metalowy wieszak na ręczniki epismo.org