Dom i Wnętrze

Czy meble ogrodowe modułowe zmienią nasz taras?

Własny taras czy ogród to wyjątkowa przestrzeń, którą możemy zaprojektować zgodnie z naszymi potrzebami czy oczekiwaniami. Wystarczą odpowiednie meble! Jedną z propozycji są meble ogrodowe modułowe, które coraz częściej widać w polskich ogrodach. Skąd ich tak duża popularność? Z pewnością warto przyjrzeć się im z bliska!

Wykorzystaj meble ogrodowe modułowe w swojej przestrzeni wypoczynkowej

Wypoczynek na świeży, powietrzu to świetny pomysł – na tarasie możemy drzemać, czytać, ale również podawać pyszne posiłki czy organizować wieczory w gronie znajomych. Bez względu na okazję meble ogrodowe modułowe wydają się być strzałem w dziesiątkę – są one zaprojektowane z  najwyższą dbałością o detale. Projektanci zadbali nie tylko o ich design, ale również o doskonałe parametry techniczne. Meble modułowe to kolekcje składające się z kilku elementów. W zależności od naszych potrzeb elementy te możemy wykorzystywać oddzielnie lub też łączyć je tworząc obszerne sofy narożne. Meble ogrodowe modułowe to ciekawa nowość na polskim rynku, która z pewnością przypadnie do gustu osobom kreatywnym.

Konstrukcja mebli ogrodowych modułowych

Meble ogrodowe modułowe oparte są na stabilnych stelażach – w zależności od kolekcji stelaże tworzone są z elementów aluminiowych malowanych proszkowo lub też z litego drewna. Obie struktury zabezpieczono przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Wierzch mebli okryto wygodnymi i miękkimi poduszkami, które tapicerowane są tkaninami o hydrofobowych właściwościach. W kolekcjach mebli modułowych znajdziemy często również dopasowane stoliki kawowe, które pozwolą na dopełnienie otoczenia. Chcąc zadbać o otoczenie możemy na tarasie ustawić doniczki z sadzonkami lawendy lub też werbeną. Zapach lawendy skutecznie odstraszy komary w okresie lata.

 

 

Previous ArticleNext Article
live url 548.org https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/