Dom i Wnętrze

Nowoczesne domy skandynawskie – tanie domy parterowe pod klucz

Nowoczesne technologie oraz liczne innowacje sprawiają, że każdego dnia możemy zaobserwować zmiany wokół nas – dotykają one praktycznie każdej branży. Decydując się na kupno czy wybudowanie domu również możemy zetknąć się z wieloma nowościami, które z pewnością pozytywnie nas zaskoczą. Co warto wiedzieć o domach w konstrukcji szkieletowej?

W poszukiwaniu idealnego domu drewnianego

Kto pomoże nam w zrealizowaniu marzenia o domu drewnianym? Dawniej w Polsce trudno było znaleźć specjalistów, którzy mogliby wykonać dla nas projekt czy rozpocząć budowę. Dzisiaj jest znacznie łatwiej – w całej Polsce znajdziemy wykonawców, których zadaniem jest zaproponować nam projekt domu dostosowany do naszych potrzeb. Wśród licznych projektów znajdziemy tanie domy parterowe pod klucz, domy z możliwością zabudowania poddasza, domy piętrowe, domy z garażami. Na etapie wyboru projektu możliwe jest omówienie ewentualnych, niewielkich zmian w bryle domu.

Kolejnym krokiem jest wybranie materiałów budowlanych. Niezwykle ważnym aspektem jest pochylenie się nad materiałami wypełniającymi ściany – będą one przede wszystkim izolować od chłodu. Zastosowanie nowoczesnych technologii dociepleniowych pozwoli na zwiększenie termoregulacji wewnątrz domu i zmniejszenie rachunków za ogrzewanie w przyszłości.

W jakim czasie budowany jest dom drewniany w konstrukcji szkieletowej? W zależności od tego, czy dom ma być oddany w stanie surowym czy deweloperskim czas ten waha się od 2 do 4 miesięcy.

Dlaczego warto wybrać dom drewniany?

Zalet domów w konstrukcji szkieletowej jest wiele – jedną z nich jest znacznie niższa cena niż w przypadku domów murowanych. W czasach, kiedy ceny za metr mieszkania w średnich i dużych miastach szybują do góry własny dom na niewielkiej działce to doskonała alternatywa.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

healthysaulttribe.com naropa2016.org weyden.com.pl