Zdrowie i Uroda

Paznokcie akrylowe – na randkę i do biura

Nie wszystkie panie mogą się poszczycić długimi i pięknymi paznokciami naturalnymi. Nieraz płytka jest słaba i skłonna do tego, by się łamać. Nie znaczy to jednak, że w takiej sytuacji nie da się mieć długich paznokci. Metoda akrylowa zdobienia paznokci pozwala na uzyskanie różnorodnych efektów, zarówno naturalnego jak i dramatycznego.

Jak wykonuje się metodę akrylową zdobienia paznokci?

Akryl ma formę białego, różowego bądź beżowego proszku. By można było go nałożyć na paznokcie należy użyć specjalnego liquidu. W tej metodzie stylizacji nie jest potrzebna lampa, ponieważ akryl sam bardzo szybko zastyga. Potem wystarczy go tylko opracować, czyli skrócić paznokieć do pożądanej długości jak również nadać mu kształt.

Paznokcie własne można przedłużyć jednie odrobinę, ale także nawet o kilka centymetrów. To idealna opcja dla pań, którym nie udaje się zapuścić własnych paznokci, a bardzo chciałyby mieć elegancką lub nawet bardzo awangardową długość. Istnieje naprawdę niewielka szansa na to, że paznokieć akrylowy się złamie, chyba, że na skutek silnego uderzenia lub jeżeli ma już duży odrost.

Paznokcie akrylowe do biura

Metodą akrylową zdobienia paznokci można stworzyć ładne, stonowane, ale zarazem dłuższe paznokcie do pracy. Wtedy wystarczy przedłużyć je około 2-5 mm poza wolny brzeg i opracować na przykład w migdał. To najbardziej elegancki kształt, idealnie nadający się na oficjalne okazje. Sprawia, że paznokieć i cała dłoń wygląda smukło.

By niepotrzebnie nie przyciągać uwagi do koloru paznokci, który w wielu miejscach pracy nie może być odważny, warto wybrać barwy biznesowe czyli neutralny róż, mleczny, czy beżowy w różnych odcieniach. Chodzi o to, by dłoń prezentowała się estetycznie, ponieważ w wielu zawodach jest ona wizytówką. Jednocześnie krwista czerwień nie nadaje się do biura.

Jakie paznokcie wybrań na randkę?

Metoda akrylowa zdobienia paznokci pozwala także wykreować styl odważny. Wiele pań może sobie na niego pozwolić na co dzień, ale szczególnie będzie on pasował do takich okoliczności jak spotkanie z ukochanym czy impreza w charakterze nieoficjalnym.

Na taką okazję zdecydowanie pasuje czerwień czy fiolet, a także znacznie dłuższa płytka paznokcia, spiłowana na przykład w kształt lekkiego szpica. Wygląda to bardzo seksownie i będzie doskonałym dodatkiem do sukienki, nawet zwykłej małej czarnej. Dodatkowo paznokcie akrylowe będą mocne, więc przetrwają kolejne trzy tygodnie. W tym czasie można się tak przyzwyczaić do wygody ich noszenia, że wiele pań decyduje się na ponowny manicure.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda akrylowa zdobienia paznokci https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-akrylowa/.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/opinie/ https://beesafe.pl/porady/wyciecie-filtra-dpf/ https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/