Biznes

Zalety hokerów barowych

Hokery barowe już od wielu lat stanowią praktycznie stałe wyposażenie wielu barów i restauracji. Czy jednak kupujemy je dlatego, że mają one jakieś rzeczywiste zalety, usprawiedliwiające ich zakup czy też po prostu robimy tak z przyzwyczajenia? Otóż hokery mają naprawdę sporo zalet, które właśnie przedstawimy poniżej?

1) oszczędność miejsca

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że posiadanie hokerów ma swój wymiar czysto praktyczny. Na czym on polega? Otóż hokery do baru doskonale wręcz pomagają nam praktycznie zaaranżować przestrzeń. Są one bowiem znacznie mniejsze niż tradycyjne krzesła. Standardowo stoją przy ladzie i wówczas podwójnie wykorzystujemy barową przestrzeń – jako miejsce pracy barmana i jako miejsce dla klientów.

Czasem jednak za pomocą hokerów do restauracji możemy także ciekawie wykorzystać jej pozornie puste przestrzenie. A zatem z wysokiego parapetu możemy zrobić stolik z hokerami do siedzenia, z wnęki w ścianie tak samo… Tym sposobem zyskujemy wiele miejsc!

2) budowanie klimatu i nastroju

Następnie warto zauważyć, że hokery barowe doskonale pomagają nam budować nastrój i atmosferę. Otóż dzisiaj bowiem znajdziemy hokery barowe w absolutnie każdym stylu. Pośród nich będą hokery w stylu oldschoolowym, kolonialnym, rustykalnym czy nawet futurystycznym.

Takie właśnie stołki przy barze z jakiegoś powodu są doskonale widoczne i świetnie tworzą nastrój. Musimy je zatem bardzo dobrze dopasować do stylu, w jakim zaaranżowaliśmy nasze wnętrze.

3) hollywoodzkie sceny

Któż z nas nie oglądał jakiegoś hollywoodzkiego filmu, w którym kulminacyjne sceny rozgrywają się właśnie przy stoliku w barze? Praktycznie wszyscy.

Ta przestrzeń przy barze zarezerwowana jest bowiem dla prywatnych rozmów, wyjątkowych zbiegów zdarzeń czy do poznawania nowych osób. Paradoksalnie rzeczywistość wygląda tak samo.

4) wygoda i komfort

Na koniec trzeba jeszcze dodać, że takie hokery są najzwyczajniej w świecie całkiem wygodne i komfortowe. Szczególnie te oldchoolowe czy kolonialne, które mają miękkie siedzisko i oparcie na plecy. Takie hokery znakomicie nadają się do tego, aby właśnie wpaść do baru, trochę pogadać, napić się piwa, czy coś zjeść i nie zasiadywać się. Tą cechę hokerów naprawdę wiele osób bardzo ceni.

Hokery barowe oferuje sklep Demico.pl

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/czterokolowiec-lekki/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/ https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/