Turystyka

Raj na ziemi w zasięgu ręki

Krystaliczny lazur karaibskiej wody, czyste plaże pokryte białym piaskiem, środowisko wielorybów i delfinów – oto Dominikana, określana prawdziwym rajem na ziemi. Nie musisz spędzać kolejnego lata wśród rozgrzanego miejskiego betonu. Korzystne przedsezonowe ceny w najlepszych biurach podróży sprawiają, że wakacje w najpiękniejszym zakątku globu są na wyciągnięcie ręki.

Podróże kształcą

Dominikana słynie z malowniczego krajobrazu i najlepszych hoteli. Miłośnicy leniwego opalania na plaży pokochają wyspę za gorący klimat, krystalicznie czystą wodę i niezwykłą, niespieszną atmosferę. Jednak Dominikana oferuje turystom znacznie więcej. Miłośnicy aktywnego wypoczynku i eksploratorzy nieznanych, ciekawych terenów również znajdą coś dla siebie. Sprawdź, co warto zobaczyć na Dominikanie.

Jaskinie Fun-Fun

Wycieczka do jaskiń Fun-Fun to prawdziwa gratka dla odkrywców, szukających mocnych wrażeń. Uczestnicy wycieczki, przebrani w specjalne kombinezony, gumowe buty, zaopatrzeni w uprzęże i kaski z latarkami, niczym profesjonalni speleolodzy zjeżdżają po linie około 20 metrów w głąb skalnej jaskini. Podczas zwiedzania dwukilometrowego odcinka podziemnego królestwa, uczestnicy wycieczki mogą cieszyć oczy rzeką, niezwykłymi widokami dzikich jaskiń, podziemnymi oczkami wodnymi. Trasa pełna niespodzianek jest propozycją dla prawdziwych miłośników przygód.

Niezwykły świat delfinów

Pływanie z delfinami to obraz znany ci tylko z ekranu telewizora? Teraz możesz na własnej skórze poczuć, jak to jest pływać z tymi uroczymi ssakami w ich naturalnym środowisku! Wycieczki organizowane u malowniczych wybrzeży Cabeza de Toro są świetną propozycją zarówno dla dorosłych, którzy w pływackich umiejętnościach dorównują profesjonalistom, jak i dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie pływać. Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń organizatorzy przygotowali coś specjalnego – snorkeling z dużymi rekinami piaskowymi lub płaszczkami.
A to zaledwie mały urywek tego, co ma nam do zaoferowania Dominikana, prawdziwa perła Karaibów.
 

Previous ArticleNext Article
live url zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/ucieczka-z-miejsca-kolizji/