Dom i Wnętrze

Prostota jest piękna – przekonaj się o tym w ogrodzie

Przyglądając się nowoczesnym propozycjom aranżacyjnym, także tym ogrodowym, można niejednokrotnie dostać zawrotu głowy. Co wybrać? W jakiej odsłonie nasz ogród, taras czy balkon wyglądać będzie najdoskonalej? Poszukując odpowiedzi na to pytanie, kierujemy się bardzo często w stronę cudownej prostoty. Przecież to, co skromne, jest niezwykle piękne. To, co proste, okazuje się wyszukane, eleganckie, stylowe i nowoczesne. Tak właśnie należy rozumieć współczesne oczarowanie minimalizmem w różnych jego ujęciach. Także tym ogrodowym, kiedy to natura i kultura spotykają się i łączą w prostych formach.

Ogrodowe figury

Ogród niczym obraz w stylu minimal art? To proste i jakże oryginalne. Bardzo artystyczne, gdy przestrzeń skomponowaną na zasadzie kwadratów i prostokątów wypełnionych kolorem uzupełnimy rzeźbami. Prosta sztuka z aluminium plus minimalistyczne meble wykonane z tego materiału – w ten sposób stworzymy małe dzieło sztuki ogrodowej. Skomponujemy ogród jak obraz, który uspokaja i zachwyca.

Aluminiowe rzeczy do ogrodu

Na stronie gardenspace.pl odnajdziemy wiele mebli oraz dodatków aranżacyjnych, które pozwolą nam spełnić wizję minimalistycznego ogrodu. Pośród nich na pewno warto zwrócić uwagę na aluminiowe meble. Efektowne choć oszczędne od strony użytych środków wyrazu – krzesła, stoły, fotele, sofy, stoliki, donice. Przekonamy się, że to idealne rzeczy do ogrodu w duchu minimal art.

Technorattanowe rzeczy do ogrodu

Także technorattan daje spore możliwości w zakresie meblowania minimalistycznie pojętej przestrzeni. Czarne, szare, białe meble technorattanowe plus donice-kostki wykonane z tego materiału – tak powstanie stonowana stylizacja tarasu, balkonu, placu. Prosta i urzekająca jednocześnie. Świetna do ogrodu prywatnego oraz do tego o charakterze publicznym.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/ile-sie-czeka-na-prawo-jazdy/ https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/ zobacz wiecje