Dom i Wnętrze

Między ogrodem a salonem

W nowoczesnych ogrodowych aranżacjach granica między wnętrzem domu a zewnętrzną częścią posesji zaciera się. Roślinność wdziera się  do salonów i sypialni przez wielkoformatowe przeszklenia, a tarasy urządzane są z coraz większą pieczołowitością i wytwornością. Wysokiej klasy meble dedykowane zewnętrznym przestrzeniom dorównują swoją estetyką najlepszym salonowym kompletom. Dzięki odpowiednim meblom i dodatkom, chwila popołudniowego relaksu na świeżym powietrzu może mieć naprawdę królewską formę! Jakie meble pomogą Ci wynieść na zewnątrz wszystkie walory wygodnego salonu?

Luksusowe meble z technorattanu

Ekskluzywna kanapa ustawiona w sercu ogrodowej aranżacji będzie prezentować się naprawdę imponująco. Poszukując idealnego modelu, który będzie zachwycał designerską formą oraz oprze się działaniu zmiennych warunków pogodowych, zajrzeliśmy na stronę oltre.pl. W ofercie renomowanego producenta wysokiej klasy wyposażenia outdoorowego znajdują się wygodne, przestronne sofy o modułowej budowie. Każdy mebel składa się z mobilnych komponentów, które można dowolnie ze sobą łączyć. Kupując jeden mebel, zyskujesz wielofunkcyjne wyposażenie o pięknym, designerskim wykończeniu!

Niezawodność w każdych warunkach

Głównym budulcem nowoczesnych kanap jest technorattan – materiał w stu procentach odporny na działanie zmiennych warunków pogodowych. Możesz mieć pewność, że meble z technorattanu zachowają nieskazitelny wygląd pomimo ekspozycji na intensywne promieniowanie UV, działanie wysokich i niskich temperatur oraz wilgoci. Wszystkie elementy tapicerowane pokryte są ochronną warstwą teflonu, który nie absorbuje wody oraz zanieczyszczeń, dzięki czemu poduszki i siedziska zachowują nienaganną kondycję przez wiele lat.
 

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/co-mozna-miec-w-bagazu-podrecznym/ https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ live url