Ciekawe

Oryginalne zaproszenie ślubne

Zmieniające się mody dotyczą praktycznie każdej dziedziny życia – w tym również mody ślubnej. Mowa tu nie tylko o fasonach sukni ślubnych czy modnych kolorach, ale przede wszystkim o modnych dodatkach! Szczególnie panny młode dbają o to, aby każdy detal przyjęcia był przemyślany – tyczy się to przede wszystkim zaproszeń ślubnych.
W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się zaproszenia minimalistyczne, na których brak wymyślnych wzorów. Zazwyczaj są to zaproszenia ślubne z wstążką, która stanowi wystarczający element ozdobny. Zaproszenia ozdabiane są również niewielkimi kryształami lub ręcznie malowanymi wzorami. Niezwykle modne stały się też wzory roślinne – kwiaty polne, ale też malowidła szyszek, gałązek. Najczęściej motywy te wykorzystywane są razem z nietypowym papierem.

Co na zaproszeniu?

Jakie elementy powinny znaleźć się na zaproszeniu ślubnym? Przede wszystkim imiona i nazwiska pary młodej, miejsce i godzina ślubu. Zaproszenie może zostać opatrzone ulubioną sentencją pary młodej lub wybranym cytatem, najczęściej nawiązującym do wspólnie obranej drogi. W zaproszeniach umieszczana jest także formułka informująca o konieczności potwierdzenia przybycia na uroczystość weselną. Młoda para w zaproszeniach zaznacza również konkretne podarunki, które należy kupować zamiast klasycznych wiązanek kwiatów.

Previous ArticleNext Article
Industrialny dębowy stół do salonu fgk.com https://beesafe.pl/porady/winiety-austria/