Ciekawe

Nowoczesne metody nauczania

Współcześnie wiele nacisku kładzie się na poszerzanie swoich kwalifikacji zawodowych, jak również na możliwość rozwijania swoich umiejętności czy hobby. W dobie internetu nietrudno jest znaleźć ciekawe kursy czy szkolenia – większość placówek kształcenia ustawicznego posiada swoje strony internetowe i daje szansę na zapoznanie się ze swoją ofertą bez wychodzenia z domu. Szkoły policealne i inne to jednak nie jedyna opcja na zdobywanie nowych uprawnień i zdobywanie nowych umiejętności. Internet to przede wszystkim szansa na uczenie się… bez wychodzenia z domu!

Nauczanie bez wychodzenia z domu!

Nowością w Polsce są platformy e-learningowe, które pozwalają na korzystanie z licznych kursów (np. grafiki komputerowej). Olbrzymią zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że korzystanie z platform odbywa się przed własnym komputerem, bez konieczności wychodzenia z domu. To olbrzymie ułatwienie dla osób mieszkających poza centrami miast oraz ceniącymi swój czas po pracy. Korzystanie z kursów internetowych na platformach jest niezwykle proste. Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja i zdobycie uprawnień użytkownika. Podając podstawowe dane dajemy możliwość na kontaktowanie się z nami droga mailową. Dodatkowo jako użytkownicy mamy możliwość korzystania z wszelkich udogodnień na platformie. Chcąc skorzystać z jakiegokolwiek kursu (np. kurs online Revit, kurs Lightroom, kurs Photoshop) konieczne jest wykupienie go – wystarczy wybrany przez nas produkt dodać do wirtualnego koszyka – tak samo jak w przypadku jakichkolwiek innych zakupów internetowych. Po zapłaceniu i zaksięgowaniu wpłaty produkt dodawany jest do naszego konta. Możemy z niego korzystać bezterminowo.
Ważne jest to, że zakupione kursy możemy ściągnąć na nasz prywatny komputer. Jesteśmy jednak zobowiązani regulaminem użytkownika do nieudostępniania dalej zakupionych produktów.

Previous ArticleNext Article
https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ webwizard.com