Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Drewniane, niewygodne stoły i krzesła, bogato zdobione meble z ciężkiego żeliwa czy huśtawki ogrodowe w formie bujanych ławek raz na zawsze odchodzą do lamusa. Ich miejsce na pięknie zaaranżowanych, dopracowanych tarasach zajmują luksusowe, nowoczesne meble ogrodowe zbudowane z technorattanu. Dlaczego technorattan cieszy się tak wielkim zainteresowaniem? Co proponują nam producenci wyposażenia outdoorowego? Sprawdź!

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu – estetyka i trwałość

Technorattan swoją popularność zawdzięcza połączeniu modnej, naturalnej estetyki z ponadprzeciętną funkcjonalnością. Stylowe, eleganckie komplety za nic mają sobie promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wilgoć. Ponadto, zwarta, nieporowata struktura nie chłonie wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli (nawet bardzo jasnych) w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Nowoczesne meble ogrodowe wyplatane z syntetycznego rattanu są mile widzianym gościem w nie tylko w prywatnych ogrodach, ale również zewnętrznych przestrzeniach restauracji, hoteli czy ośrodków SPA.

Meble godne najlepszych salonów

Zainteresowanie technorattanem przełożyło się na ofertę tego typu mebli. W efekcie w katalogach czołowych producentów znaleźć możemy ogromną ilość różnorodnych modeli, które świetnie uzupełnią minimalistyczną, surową przestrzeń oraz romantyczną, subtelną kompozycję. Wybierając nowy komplet, który stanie w sercu ogrodowej aranżacji, szczególną uwagę warto zwrócić na komfortowe sofy o modułowej budowie, luksusowe leżaki oraz designerskie, zabudowane fotele podwieszane na mocnych stelażach. Część nowoczesnych mebli ogrodowych z powodzeniem może znaleźć się wśród wyposażenia jadalni czy salonu!

Previous ArticleNext Article
https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ 548.org zobacz wiecje