Dom i Wnętrze

Meble industrialne nie tylko do przestrzeni domowej

Z roku na rok meble industrialne stają się coraz popularniejsze. Inspirując do tworzenia zaskakujących i ekskluzywnych aranżacji. Mimo całej swojej surowości przedmioty te bowiem doskonale nadają się do luksusowych wnętrz, w których stawia się na jakość i design rzeczy. Oszczędne zazwyczaj w swoim wyrazie meble przemysłowe bardzo często zestawia się w ramach jednej aranżacji z dekoracyjnymi meblami tapicerowanymi (na przykład z inspirowanymi bogatym barokiem), z egzotycznymi dodatkami, z klasycznymi regałami z litego drewna. Takie działania stylizacyjne przeprowadza się nie tylko w domowej przestrzeni. Meble industrialne spotkamy coraz częściej w nowoczesnych gabinetach, biurach, salonach, sklepach, kawiarniach, czytelniach.

Meble industrialne w przestrzeni biurowej

Nowoczesne biura pod względem aranżacji przestrzeni dążą do wyróżnienia i stworzenia przyjaznej atmosfery. To miejsca, które urządza się ze smakiem i z pomysłem, a meble industrialne takim przedsięwzięciom w stu procentach sprzyjają. Dlatego coraz zobaczymy je w ekskluzywnych gabinetach czy w ogólnie dostępnej przestrzeni firmowej. Wielką popularnością cieszą się m.in. designerskie regały industrialne, które doskonale wyglądają na tle betonowych motywów i świetnie komponują się z modnymi obecnie szarymi dodatkami.

Meble industrialne w przestrzeni kawiarnianej

Nieoczywiste meble industrialne to przedmioty idealne do awangardowo urządzonej kawiarni, czytelni czy restauracji. W takich miejscach wykorzystuje się przede wszystkim designerskie stoliki, które w roli stolików kawiarnianych okazują się nieocenione. Podobnie jak industrialne hokery, które zobaczymy (i na którym usiądziemy) w wielu modnych kawiarniach, pubach czy restauracjach. Sporym powodzeniem, jeśli chodzi o aranżowanie wnętrz komercyjnych, cieszą się też skromne (ale jakże efektowne!) regały industrialne.

Previous ArticleNext Article
onraby.com est.pl z.pl