Ciekawe

Gratka dla miłośnika fotografii

Oglądanie zdjęć jest wielką przyjemnością. Fotografie pozwalają zatrzymać chwilę na wieki i wracać myślami do tego, co dodaje nam otuchy podczas trudniejszych momentów. Mimo tego, że żyjemy w cyfrowym świecie, gdzie niemal każdy ruch jest rejestrowany na telefonach, aby potem żyć własnym życiem w sieci, to jednak żaden internetowy „pamiętnik” nie zastąpi tradycyjnych zdjęć.

Komputer, tradycyjny album albo…

Dyski naszych komputerów przeważnie zapełnione są ogromną ilością zdjęć, o których istnieniu zapominamy. Monitory nie pozwalają nam poczuć magii fotografii, zdjęcia stają się tylko obrazami, których oglądanie nie sprawia radości. Co więcej, awaria systemu może pozbawić nas większości materiałów, których już nigdy nie odzyskamy. Dlatego większość z nas przechowuje zdjęcia w tradycyjnym albumie. Pieczołowicie układamy wszystkie fotografie, starannie opisujemy i przyklejamy, a kiedy chcemy pokazać bliskim album podczas rodzinnej uroczystości okazuje się, że połowa zdjęć gdzieś wypadła, najstarsze wyblakły, a jeszcze inne uległy zniszczeniu.

Klasyczne albumy, jak widać, nie zawsze zdają egzamin.

Na rynku dostępna jest jeszcze jedna alternatywa – prawdziwa, prywatna księga wspomnień! Fotoksiążka CEWE to starannie wydana książka zadrukowana w całości Twoimi zdjęciami. Możesz wybierać spośród wielu wariantów wielkości, od małych, kieszonkowych wydań, poprzez standardowe formaty książkowe, aż po duże arkusze, doskonałe dla panoramicznych zdjęć z wakacji. Fotoksiążka powstaje od początku do końca według Twojego pomysłu – sam wybierasz wielkość, rodzaj papieru i okładkę. Specjalne oprogramowanie CEWE Fotoświat pomoże Ci zaprojektować każdą stronę po kolei, dzięki czemu książka nabierze formę dokładnie spełniającą oczekiwania.

Previous ArticleNext Article
loki.com.pl https://www.gramwzielone.pl/auto-ekologiczne/20190727/ubezpieczenie-samochodu-elektrycznego-czym-sie-rozni-od-innych-polis masystem.pl