Ciekawe

Bambusowo-rattanowy zawrót głowy

W dzisiejszym świecie powracamy do natury na różne sposoby. Także poprzez design i przedmioty, którymi się otaczamy. Poprzez aranżacje wnętrzarskie oraz ogrodowe. Zresztą coraz częściej otwieramy jedne na drugie, żyjąc przez cały niemal rok na skraju domu i ogrodu. Na przykład na rozkosznie urządzonym tarasie czy na przestronnej werandzie w artystycznym stylu, umeblowanej niczym zastępczy salon.

Niezwykłe rzeczy z bambusa i rattanu

Przedmioty wykonane z bambusa czy z rattanu to jeden ze sposobów na powrót do czystego piękna natury i wprowadzenie go prosto do naszych ogrodów czy pomieszczeń. O ich urodzie przekonamy się tutaj: vimine.pl.

Bambusowe i rattanowe dekoracje

Przykładem naturalnego piękna w eleganckim stylu jest lampa bambusowa Tuluza z naturalnego indonezyjskiego bambusa. Doskonałość od Vimine. Zjawiskowo zaprezentuje się na każdym tarasie. Stanie się podstawą romantycznej dekoracji, wykorzystującej magię światła.
Podobnie jak lampion rattanowy Emilion, wykonany z naturalnego indonezyjskiego rattanu, który stanie się rewelacyjną ozdobą każdego zakamarka w ogrodzie. Podkreśli charakter przestrzeni pomyślanej w duchu rustykalnym czy romantycznym, która akcentuje szlachetną urodę natury.

Meble rattanowe

Równie efektownie rattan prezentuje się w postaci mebli ogrodowych, które zresztą są tak stylowe, że z powodzeniem mogą stanąć na przykład w uroczej kuchni czy w eleganckim przedpokoju. Sofy, fotele, krzesła, huśtawki z rattanu to ewidentny zwrot w kierunku estetyki natury połączonej z artyzmem projektu.
W niebanalny sposób udekorują każdy skrawek ogrodu, akcentując jego samoistne piękno. W czasach ekologicznego podejścia do życia rattanowe produkty stanowią odpowiedź na współczesne docenienie darów przyrody i ich estetyki.

Previous ArticleNext Article