Ciekawe

Jesień w ogrodzie

Coraz krótsze dni i chłodne wieczory są pierwszymi zwiastunami jesieni, która powoli zaczyna zadamawiać się w naszych ogrodach. Ale czy lekkie ochłodzenie to powód, aby rezygnować z tego, co lubimy najbardziej? Wczesna jesień to niezwykle urokliwa pora, sprzyjająca odpoczynkowi na świeżym powietrzu – ostatnie podrygi lata w postaci ciepłych promieni pozwalają naładować baterie przed nadchodzącą zimą, a roślinność powoli pokrywająca się brązami i pomarańczami sprzyja zadumie i refleksji. Jak sprawić, żeby nadchodząca jesień miała wyjątkowe oblicze?

Ogród na każdą pogodę

Przede wszystkim, ogród powinien być miejscem dopracowanym pod kątem wizualnym, ale również praktycznym i uniwersalnym. Aby tak było, wyposażenie przydomowej strefy musi być odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych. Nowoczesne zestawy mebli ogrodowych z powodzeniem łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne. Wzbogacając taras o modne krzesła ogrodowe na patio, stolik czy fotel z metalu, stwarzasz miejsce do relaksu, któremu będziesz mógł oddawać się niezależnie od pogody. Mebli z metalu nie trzeba zabezpieczać, więc nagłe opady nie zmuszą Cię do pospiesznego wynoszenia mebli do garażu.

Kiedy robi się chłodno

Rozgrzewająca herbata lub aromatyczny grzaniec, ciepły koc, wygodny, głęboki fotel i błogi spokój to przepis na udany, piątkowy wieczór w ogrodzie. Rozgrzejesz się jeszcze bardziej, kiedy ustawisz na tarasie lub w altanie promiennik podczerwieni – nieduże urządzenie, które pełni dwie funkcje: lampy i grzejnika. Designerski promiennik emituje ciepło podobne do naturalnych promieni słonecznych, sprawiając, że nawet jesienny chłód nie jest w stanie zamknąć Cię w czterech ścianach.

Previous ArticleNext Article
zobacz https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ iancedoctor.com