Ciekawe

Torebka a charakter kobiety

Niektóre poradniki mówią, że powinniśmy co sezon patrzeć, jakie są najmodniejsze torebki i wybierać jedną z nich. Czy to słuszna rada? Nie do końca. Moda jest ważna, ale pamiętajmy, żeby spośród modnych rzeczy wybierać to, co rzeczywiście nam się podoba i co pokazuje, kim jesteśmy. Tak samo rzecz się ma z torebkami. Jest to tak ważny atrybut nas jako kobiet, że warto wybrać spośród wszystkiego co jest modne, torebkę, która rzeczywiście do nas pasuje.

Torebki damskie w stylu boho

Ostatnimi czasy, szczególnie modne są torebki damskie w stylu boho. Czym one się charakteryzują? Tu należy napomknąć o tym, że nie jest to jeden model. Torebki boho stanowią bardzo różnorodną grupę. Charakterystyczne jest dla nich użycie różnych materiałów, jak zamszu, sztruksu, skóry, wykorzystanie przeróżnych wzorów etnicznych oraz frędzle.
Dla kogo takie torebki damskie będą idealne? Otóż na pewno dla pań o mocnym, wyrazistym charakterze, przebojowych, które z zasadami są nieco na bakier a także dla marzycielek mających swój własny świat. Takie torebki znakomicie bowiem pasują do skórzanych czy zamszowych kurtek, poncz, kowbojek czy motocyklowych botków.

Torebki ze skóry – ponadczasowe i eleganckie

Następną grupę torebek, które są modne teraz i praktycznie już zawsze będą, są oczywiście torebki ze skóry firmy twojatorebka.com. Występują one w przeróżnych fasonach i kolorach, jednak najpopularniejsze modele to oczywiście aktówka, listonoszka i kuferek, zaś barwy to czerń, odcienie brązu. Takie torebki znakomicie pasują do silnych kobiet, znajdujących się na wyższych stanowiskach, które lubią się klasycznie ubierać.
Jednak warto w tym momencie napomknąć, że torebki ze skóry wcale nie muszą być stricte klasyczne. Wystarczy spojrzeć na modne modele torebek ze skóry przychodzące do nas z Włoch. Mają one oryginalne kształty i jeszcze ciekawsze kolory!

Modne torebki handmade

Ostatnio zauważyć można, jak bardzo popularny robi się szeroko pojęty powrót do korzeni. Moda czerpie pełnymi garściami z dawnych motywów ludowych, fasonów i wzorów. W ten sposób powstają np. ręcznie robione torebki z filcu z motywami maków czy innych kwiatów.
Jednak modne torebki handmade są nie tylko wykonywane z filcu. Część z nich tworzona jest ze skóry, inne wykorzystują materiały takie jak bawełna czy len. Często ozdobione są właśnie motywami ludowymi, jednak popularnością cieszą się również przeróżne obrazy, napisy czy motywy zwierzęce. Taki typ toreb znakomicie będzie pasował do artystek, osób chcących pokazać swoją oryginalność.

Previous ArticleNext Article
https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/ https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/ https://beesafe.pl/porady/zdane-prawo-jazdy/