Dom i Wnętrze

Niebieski pokój – trzy propozycje

Niezapominajkowy salon. Albo chabrowa łazienka. Pokój dziecięcy inspirowany morskimi klimatami, tworzony przez niebieski kolor. A może hiacynty jako motywy przewodnie kuchennej aranżacji? Takie wiosenne przebudzenie każdego dnia. Lub po prostu kawałek nieba w sypialni. Niebieskie kreacje występujące w naturze mogą skłonić nas do przemiany wnętrzarskiej. Oto trzy przedmioty w tym kolorze, które pokolorują nasz świat.

Niebieski fotel

Nowoczesne fotele pokojowe wcale nie muszą być tylko brązowe, czarne lub szare. Udowadnia to notodo, proponując niebieski jak niezapominajka fotel Scandica Lars. Wspaniale udekoruje on każde wnętrze. Idealnie nadaje się do salonu, ale też do sypialni czy jadalni. Ożywi każde miejsce. Stanie się kolorystycznym akcentem. Można zestawić go z niebieskimi dodatkami, ale efektownie zaprezentuje się też jako część na przykład niebiesko-pomarańczowej kompozycji.

Niebieska sofa

Kolor niebieski lubi prostotę i naturalność. Taka właśnie jest dwuosobowa sofa Boden od notodo. W jej sąsiedztwie elegancko zaprezentują się regały nowoczesne czy komody. Styl wnętrza stworzy się dalej poniekąd sam. Sofa Boden to wygoda i uroda zestawione w jednym przedmiocie. Propozycja dla tych, którzy poszukują niebanalnych rzeczy do udoskonalenia wnętrzarskich stylizacji. Drewno i kolor niebieski – to zestawienie, które zawsze się sprawdzi, świadcząc o świetnym guście domowników.

Niebieski narożnik

Kolor niebieski może w zasadniczy sposób skomponować nasze wnętrze. Stając się jego dominantą. Tak jak niebieski narożnik Marello z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Wysublimowana propozycja od Notodo. Taki przedmiot zapewni doskonały wypoczynek. Być może łatwiej będzie nam sobie wyobrazić, że jesteśmy na morzu, że wokół nas panuje czysty błękit nieba i wody.

Previous ArticleNext Article
https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/ https://beesafe.pl/opinie/