Zdrowie i Uroda

Modelowanie ust – poznaj bezpieczne metody, jakie proponuje medycyna estetyczna!

Pełne usta to marzenie wielu kobiet – w naszej kulturze takie usta są synonimem zmysłowości, piękna, atrakcyjności. Jeśli natura obdarzyła nas jednak wąskimi, mało widocznymi ustami – nie musimy się martwić. Współcześnie medyna estetyczna pozwala nam na korygowanie urody w sposób bezpieczny i skuteczny.

Wypełnianie ust i konturowanie ich zarysu

Możliwości medycyny estetycznej rosną z dnia na dzień. Dzisiaj dzięki prostym zabiegom możemy nie tylko spłycać zmarszczki, ale i konturować owal twarzy czy powiększać usta. Każdy z wymienionych zabiegów przeprowadzany jest przy pomocy kwasu hialuronowego, całkowicie bezpiecznego dla naszego zdrowia i przebadanego klinicznie.
Jak działa kwas hialuronowy? Substancja ta, naturalnie występująca w naszym organizmie, odpowiedzialna jest za łączenie cząsteczek wody, a co za tym idzie: skuteczniejsze nawilżenie skóry. Wraz z wiekiem, kiedy ilość kwasu hialuronowego spada, nasza skóra staje się mniej elastyczna, pojawiają się pierwsze zmarszczki, cera traci blask. Zastosowanie kwasu hialuronowego podczas zabiegów medycyny estetycznej pozwala na uzupełnienie tego składnika w organizmie oraz na przywrócenie skórze młodzieńczego wyglądu.
Powiększanie i modelowanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego jest powszechnym zabiegiem, nie wymagającym wcześniejszych przygotowań. Przeprowadzony przez specjalistę wywiad lekarski pozwoli na wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Sama procedura zastosowania kwasu hialuronowego trwa ok. 30 minut. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a efekty widoczne są od razu.

Jak długo utrzymuje się efekt powiększonych ust?

Kwas hialuronowy z czasem zostaje całkowicie usunięty z organizmu. Szacuje się, że po zabiegu wypełniania ust efekt widoczny będzie przez ok. 9-12 miesięcy. Po tym czasie możliwe jest powtórzenie procedury i ponowne zastosowanie preparatu.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/progi-zwalniajace/ https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ zobacz