Zdrowie i Uroda

Młodzieńczy wygląd bez operacji plastycznych – teraz to możliwe!

Skóra gładka, pozbawiona zmarszczek, elastyczna – to marzenie każdej kobiety. Niestety, przekraczając 25. rok życia musimy liczyć się z tym, że nasz organizm zmienia się. Wraz z wiekiem stan naszej skóry pogarsza się, pozostawiając wiele do życzenia. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli na działanie na powierzchni skóry. Co jednak z głębokimi zmarszczkami?
 

Medycyna estetyczna i jej możliwości

O zabiegach medycyny estetycznej robi się coraz głośniej – wszystko to za sprawą olbrzymiej ilości klinik w Polsce. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną z nich warto wiedzieć, jakie preparaty są w nich wykorzystywane oraz jakie zabiegi zaproponują nam lekarze.
Wraz z wiekiem w naszej skórze zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego – składnik ten odpowiada za utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry, a co za tym idzie: jej sprężystości, elastyczności. Zmniejszająca się ilość kwasu hialuronowego sprawia, że skóra jest także bardziej podatna na uszkodzenia, działanie promieniowania słonecznego. Podczas zabiegów medycyny estetycznej wykorzystywany jest kwas hialuronowy najwyższej jakości, który pozwala na uzupełnienie tego składnika w organizmie oraz widoczne spłycenie zmarszczek. Stosowany w klinikach preparat jest bezpieczny, nie wywołuje żadnych alergii, a efekty jego zastosowania widoczne są od razu! Zanim z lekarzem wybierzemy termin zabiegu konieczne jest omówienie naszego stanu zdrowia oraz wszelkich przeciwwskazań. Pamiętajmy: lekarz ma wzbudzać nasze zaufanie oraz odpowiadać wyczerpująco na pytania dotyczące zabiegu!
 

Jakie zabiegi medycyny estetycznej cieszą się największym zainteresowaniem?

Bez wątpienia najczęściej wybieranymi zabiegami są: spłycanie zmarszczek nosowo-wargowych, niwelowanie kurzych łapek, ale także konturowanie i wypełnianie ust. O możliwościach medycyny estetycznej oraz preparatach przeczytamy na stronie karolinakusnierz.pl.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/eurotax-wycena-samochodu/ https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ live url