Motoryzacja

Mercedes Actros – wynajem pojazdu ciężarowego

Wynajem samochodów ciężarowych zna już chyba większość przedsiębiorców zarządzających własnymi firmami przewozowymi. To bardzo ciekawa i wygodna usługa, w którą warto zainwestować. Jednak podpisując umowę wynajmu pojazdu ciężarowego należy wybrać samochód, który będzie służył danej firmie przez określony czas. Jednym z najlepszych wyjść jest wybór samochodu ciężarowego jakim jest Mercedes Actros. Wynajem pojazdu tego typu gwarantuje ogrom możliwości i udogodnień, o których warto wspomnieć!

 

Mercedes Actros – charakterystyka wynajmu

 

Mercedes Actros to wspaniała ciężarówka, której usługi zachwycą każdego kierowcę. Zaczynając od niego – pierwszym na co zwróci uwagę jest bardzo obszerna i wygodna kabina. To dzięki niej kierowca będzie czuł się swobodnie zarówno podczas pracy jak i odpoczynku, na który zdecydowanie zasługuje. Silnik posiada ponad 500 KM przez co jest bardzo zrywny i mocny. W wyniku tego transport nawet najcięższych towarów nie będzie stanowił dla niego problemu! Taka moc nie została pozyskana kosztem spalania paliwa – nadal w porównaniu z konkurencją jest to bardzo ekonomiczna ciężarówka.

 

Oprócz powyższych warto jeszcze zwrócić uwagę na pakowność, którą prezentuje Mercedes Actros. Wynajem tego pojazdu jest możliwy w dwóch opcjach – standardowej oraz opcji low deck. Ta druga zapewnia uzyskanie jeszcze większej ilości miejsca na naczepie przez co samochód jest w stanie przewieźć ogromną ilość towaru zmniejszoną ilością kursów! Wszystko za sprawą obniżonego siodła. Taki typ pojazdu możliwy jest do pozyskania przez firmę wynajmującą Truckcare od Grupy DBK! Firma bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z trudów przewozu towarów w dzisiejszych czasach dlatego opcja low deck jest bardzo interesująca i korzystna dla każdego klienta.

 

Podsumowanie

 

Wynajem pojazdu Mercedes Actros możliwy jest na opcję krótkoterminową, średnioterminową bądź długoterminową – wszystko w zależności od oczekiwań każdego klienta. Pozytywne opinie na temat pojazdu Mercedes Actros oraz jego parametry mówią same za siebie. Nie trzeba nic więcej dodawać!

Previous ArticleNext Article