Dom i Wnętrze

Łóżka ze stelażami – w czym okażą się przydatne?

Łóżka ze stelażami to obecnie jedne z najczęściej poszukiwanych modeli mebla. Skąd tak wielkie zainteresowanie tego typu produktami? Warto przyjrzeć się łóżkom ze stelażami, oferowanymi przez producentów, z bliska…

Stelaże półautomatyczne

Zadaniem stelaża jest przede wszystkim stabilniejsze podtrzymywanie materaca – dzięki stelażom nie opiera się on wyłącznie na ramie łóżkowej i konstrukcja nie zapada się. Stelaże odgradzają również materac od wewnętrznych komór, coraz częściej stosowanych również w dużych łóżkach. Aby jednak móc dostać się do wnętrza komór i schować czy wyciągnąć pościel konieczne jest podniesienie stelaża. Tu z pomocą przychodzą nam sami producenci.
Większość dostępnych obecnie łóżek ze stelażami działa półautomatycznie. Oznacza to, że dzięki pneumatycznym podnośnikom nie musimy wkładać wiele siły w to, aby stelaż unieść. Takie rozwiązanie jest z pewnością idealne dla osób starszych, schorowanych.
Coraz częściej kupujący pytają również o stelaże elektryczne. Regulowanie wysokości poszczególnych część polega wyłącznie na konkretnych ustawieniach na pilocie. Całość stelaża zasilana jest elektrycznie. Tego rodzaju stelaże świetnie sprawdzają się w przypadku osób obłożnie chorych, niezdolnych do samodzielnego poruszania się. Dzięki regulowaniu wysokości stelaża możliwe jest zapewnienie choremu dogodnej pozycji.
Wysokiej klasy stelaże automatyczne i półautomatyczne znajdziesz na stronie notodo.pl

Previous ArticleNext Article
https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ niestfemale.com avat-bahar.com