Dom i Wnętrze

Krzesła w salonach i pokojach dziennych

Salony i pokoje dzienne kojarzone są przede wszystkim z wypoczynkiem i relaksowaniem się. Ważne jest, aby dobrane meble sprzyjały temu odpoczynkowi – tylko wtedy faktycznie będziemy zadowoleni z pomieszczeń, w których żyjemy. Jak sprawić, aby salon czy pokój dzienny stał się naszym ulubionym pomieszczeniem w domu? Oto kilka wskazówek!

Meble w stylu skandynawskim

Podstawą jest wybranie odpowiednich mebli wypoczynkowych: sofy lub kanapy, fotela, krzeseł. W Polsce przemija moda na kupowanie kilku elementów jednego zestawu. Najczęściej były to dwie kanapy (trzyosobowa i dwuosobowa), do tego nierzadko również pufki. Nie trzeba dodawać, że zestaw taki najlepiej sprawdzał się w obszernych pomieszczeniach. Co jednak z mieszkaniami blokowymi?
Obecnie najmodniejszym trendem jest stawianie na minimalistyczne sofy w stylu skandynawskim oraz eleganckie, tapicerowane fotele, dobrane kolorystycznie lub też stanowiące wyraźny kontrast. Warto zwracać uwagę na to, jakimi materiałami są tapicerowane kolejne elementy zestawów. Tapicerka powinna być wykonana z trwałego materiału odpornego na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci.
Eleganckie i modne krzesła tapicerowane znaleźć można w sklepie internetowym krzesloteka.pl. Producent oferuje krzesła idealne do biura, mieszkania, gabinetów

Previous ArticleNext Article
https://e-szczawnica.org/nowoczesnosc-w-przedpokoju-inspiracje-i-aranzacje-dla-milosnikow-stylu-loft/ zobacz wiecje live.pl