Dom i Wnętrze

Lampa Miffy – zdobi i oświetla

Lampa Miffy to idealne rozwiązanie do dziecięcego pokoju, łączy ona zalety praktyczne (jasne światło którego natężenie można regulować, rozjaśniać i przyciemniać, stabilność konstrukcji i łatwość obsługi, trwałość, ekologiczność), niepowtarzalny design oraz elementy zabawowe, związane z samą postacią króliczka, które uprzyjemnią czas każdemu dziecku.
Postać króliczki Miffy pojawiła się po raz pierwszy w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku, wtedy to wymyślił ją Dick Bruny i naszkicował po raz pierwszy w swoim zeszycie. Wkrótce Miffy zaludniła kwadratowe, tekturowe książeczki z bajkami, zaczęła występować w filmach dla dzieci a nawet musicalach. Stała się bardzo sławna, nie stała się natomiast zarozumiała, i za to kochają ją dzieci. Teraz w blasku sławy Miffy może być skąpany także pokój twojego dziecka, wystarczy, że postawisz w nim Lampę Miffy.
Lampa Miffy XL uwiedzie od razu wszystkich wielbicieli skandynawskiego wzornictwa – ale nie tylko, osoby ceniące prostotę, styl i ponadczasowy uniwersalizm także będą nią zachwycone. Łączy ona funkcję oświetlenia z funkcją oryginalnej dekoracji dziecięcego pokoju. Jednocześnie Lampa Miffy nie traci nic z dziecięcego uroku.
Lampa Miffy daje przyjemne ciepłe światło, którego natężenie można regulować i dzięki temu tworzyć idealną atmosferę do zasypiania lub czytania na dobranoc. Światło jest przy tym niezbyt ostre i nie razi oczu, dzięki temu rozwiązuje problemy dzieci, które boją się ciemności – mogą one przy świetle lampy spokojnie zasnąć. Mamom lampa doskonale nada się do nocnego karmienia albo przewijania niemowlaka.
Polietylen, bo z niego produkuje się lampy, poddaje się w stu procentach recyklingowi, jest więc on w pełni ekologiczny. Poza tym za jego sprawą Lampa Miffy jest bardzo stabilna, wytrzymała i nie nagrzewa się. Natomiast bajkowy kształt wprowadza w nastrój zabawy i odprężenia, tak że lampa stanie się z pewnością świadkiem wielu przyjemnych chwil, które dzieci spędzą na żartach i zabawach z rodziną i przyjaciółmi. Będą się zapewne też chciały chwalić znajomym, jak oryginalną ozdobę mają w swoim pokoju.
Żarówka ledowa sprawia, że lampa jest bardzo energooszczędna, zapala się natychmiast po przyciśnięciu włącznika i, co bardzo ważne, daje światło o barwie bardzo zbliżonej do naturalnego, wpływa to korzystnie na oczy. Lampa Miffy jest również wyposażona w regulację natężenia światła, od mocnego do przyciemnionego, sprawdzi się więc zarówno przy wieczornym czytaniu, jak i opowiadaniu bajek oraz snuciu innego rodzaju opowieści.

Previous ArticleNext Article
uylerlake.com zobacz https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/