Dom i Wnętrze

Kreatywny pokój dziecka

Dekorowanie pokoju dziecka to spore wyzwanie – konieczne jest dopasowanie jego funkcjonalności do wieku i oczekiwań dziecka. Na szczęście liczni dekoratorzy wnętrz dają nam obecnie wiele interesujących możliwości związanych z tworzeniem kreatywnych wnętrz. Jakie to rozwiązania?

Ściana pełna pomysłów!

Z pewnością jednym z fajniejszych pomysłów jest wykorzystanie ściany, jako miejsca do kreatywnego tworzenia. Obecnie w sklepach znajdziemy liczne farby pozwalające stworzyć na ścianie powierzchnię podobną do szkolnej tablicy. Poprzez pokrycie ściany tą farbą dziecko zyskuje olbrzymią przestrzeń do rysowania kredami. Kiedy zaś rysunki się nam znudzą wystarczy je wytrzeć!
Podobnym pomysłem może być pokrycie ściany farbą o właściwościach magnetycznych. Dzięki niej możliwe stanie się tworzenie fantazyjnych galerii prac dziecka na ścianie w domu. Wystarczą do tego niewielkie magnesy!

Niewielki stoliczek dla dzieci – miejsce do rysowania, malowania

W przypadku dzieci w wieku przedszkolnym świetnym pomysłem będzie wykorzystanie niewielkiego stoliczka do stworzenia przestrzeni do malowania czy lepienia z plasteliny. Do stoliczka dostawiamy stołki dla dzieci i tym samym tworzymy także miejsce, gdzie dziecko może wraz z kolegami bawić się wspólnie.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/ zobacz wiecje Stolik pomocniczy na laptopa loft