Ciekawe

Jak rozładować napięcie w biurze?

W biurze spotykamy się z wieloma różnymi cięższymi sytuacjami. Czasem pojawiają się różne kłótnie, nad pracownikami wisi ciężka atmosfera. Co możemy zrobić w takich sytuacjach? Otóż oczywiście przeróżne szkolenia, wyjazdy, imprezy integracyjne na pewno pomogą. Jednak to nie wszystko. Warto zadbać o bardzo prozaiczną rzecz..

Woda do biura – czy naprawdę potrzebna?

Dokładnie – warto zainwestować w wodę w biurze. Brzmi absurdalnie? Jednak pomyślmy sami przez chwilę, jak często, kiedy jesteśmy spragnieni to od razu denerwujemy się na cały świat? Przykładowo wyobraźmy sobie pewną sytuację – jest lipiec, upał. Już od dwóch godzin szukamy butów dla dziecka. Kiedy wchodzimy do szóstego sklepu już mamy dość absolutnie wszystkiego. W efekcie bierzemy wcale nie najlepsze buty…
A gdybyśmy tak wcześniej na chwilę usiedli na jakiejś lemoniadzie czy soku. 15 minut relaksu i odpoczynku spowodowałoby nagle, że odzyskujemy siły i spokój. To naprawdę dość prosty mechanizm, z którego korzystamy nieświadomie bardzo często np. siedząc nad herbatką po powrocie z pracy.

Skąd wziąć wodę do biura?

Jak zatem widać, woda do biura to całkiem potrzeby zakup. Lecz właśnie – w jaki sposób go kupić? Otóż najprościej jest skorzystać z jednej z licznych dziś ofert wynajmu takiego urządzenia. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Przede wszystkim nie musimy się o nic martwić. Naszym zadaniem jest praktycznie tylko opowiedzenie przedstawicielowi firmy o tym, ilu u nas jest pracowników, jaki jest charakter firmy oraz ile dziennie przybywa klientów. A co dalej?
Przedstawiciel na podstawie uzyskanych danych, opierając się na swoim doświadczeniu zaproponuje odpowiednie urządzenie oraz częstotliwość wymiany wody i kubeczków. Kiedy już podpiszemy umowę, to firma będzie dbała o serwisowanie sprzętu, wymianę wody i wszystkie naprawy itd.

Woda – gwarancja bezpieczeństwa

Warto jeszcze wspomnieć o jednym aspekcie, który przemawia na korzyść zainwestowania w wodę do biura. Otóż w biurze nieraz jest duszno – to normalne. Co więcej jednak na zewnątrz bywa bardzo zimno albo przeciwnie – upalnie. Klimatyzacja w biurze powoduje z kolei powstanie suchego powietrza.
Po co mówić o tym wszystkim? Otóż przejścia z zimnego do ciepłego albo z ciepłego do zimnego, wysoka temperatura, wysuszenie śluzówek – to wszystko może predysponować do zasłabnięć. Warto zatem mieć świeżą wodę na podorędziu, będzie to dużą ulga szczególnie dla starszych osób.
Artykuł powstał we współpracy z firmą Yazamco

Previous ArticleNext Article
ctraymartin.com epismo.org asantuariosc.com