Ciekawe

Fotobudka na imprezę integracyjną

Znalezienie nietuzinkowej atrakcji na imprezę integracyjną jest coraz trudniejsze. Pracownicy znają już paintball i escape room, a ogniska, wyjazdy w góry czy gra w kręgle są już zwyczajnie nudne. Z tego powodu pracodawcy coraz chętniej urozmaicają imprezy dla pracowników poprzez wynajęcie fotobudki.

Sprzęt wywołujący radość

Fotobudka jest nowoczesnym, przenośnym sprzętem fotograficznym. Dzięki niej pracownicy zaproszeni na imprezę integracyjną zyskają możliwość doskonałej, nieskrępowanej zabawy. Pracownicy mogą robić sobie wspólne zdjęcia, wygłupiając się przy tym i lepiej się poznając. Z pewnością zespół, który weźmie udział w takiej zabawie, będzie lepiej współpracował.
Współpracownicy korzystający z fotobudki mają szansę poznać swoją kreatywność oraz nawiązać bliższe kontakty z innymi. Sprzęt sprawdzi się na każdej imprezie integracyjnej, urozmaicając nawet zwykłe przyjęcie czy ognisko firmowe. Zabawa będzie dzięki niemu doskonała, nawet gdy pracodawca poniesie niewielkie koszty związane z organizacją imprezy.

Prosta obsługa zachęca do zabawy

Z fotobudki chętnie korzystają nawet ci pracownicy, którzy nie są obeznani z najnowocześniejszą technologią. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta. Fotobudka automatycznie robi zdjęcia po naciśnięciu przycisku start na ekranie urządzenia. W niektórych modelach fotobudek można wcześniej wybrać tło i gadżety urozmaicające zdjęcia, w innych – elementy te wybiera się w trakcie robienia zdjęć lub po jego zakończeniu.
Zdjęcia mogą być doskonałą pamiątką dla pracowników biorących udział w fotografowaniu. Serie zdjęć są bowiem wykonywane w krótkich odstępach czasu, co sprawia, że uchwycone są na nich najzabawniejsze miny i pozy. Fotobudka robi serię zdjęć i drukuję ją po około 20-30 sekundach, a zabawę można zaczynać od nowa.

Fotobudkę postawi się wszędzie

Korzystanie z fotobudki na imprezie integracyjnej jest proste nie tylko z powodu intuicyjnej obsługi. Urządzenie jest łatwe do montowania w każdym miejscu – wystarczy niewielka powierzchnia pod zadaszeniem (ok. 1 m2) oraz możliwość podłączenia do prądu. Są to jedyne wymagania dla organizatora imprezy integracyjnej, na której ma być wykorzystany sprzęt.
Daje to dużą dowolność w wykorzystaniu fotobudek, dzięki czemu są one popularne nie tylko na imprezach integracyjnych, ale także na targach i eventach. Firmy wykorzystują je do promowania się i do przyciągania uwagi klientów. Te nowoczesne urządzenia fotograficzne mogą dawać radość nie tylko zatrudnionym w przedsiębiorstwie, ale także korzystającym z jego oferty.
Ofertę fotobudek znajdziesz na Smove.pl

Previous ArticleNext Article
ptacjawnetrz.pl https://beesafe.pl/porady/samochod-ze-szwecji/ worlds.com