Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – cała magia zamknięta w jednym urządzeniu

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który jak sama nazwa wskazuje korzysta z sprawnego, dobrze dopasowanego lasera. Jest on kluczowym elementem każdego zabiegu. Nic dziwnego, że wraz z postępem technologii wiele osób szuka jeszcze lepiej dopasowanych laserów, które posiadają dodatkowe nowinki usprawniające depilację laserową. Jakie są najnowocześniejsze rodzaje laserów do depilacji, z których korzystają profesjonalne salony?

 

Rodzaje laserów do depilacji

 

W salonach depilacyjnych występują różne rodzaje laserów do depilacji. Podstawowym zadaniem każdego z nich jest odpowiednie naświetlenie, a co za tym idzie rozgrzanie skóry. Dzięki temu cebulki włosowe zostają degradowane, a włosy nie odrastają co jest celem każdego zabiegu depilacji laserowej. Jeszcze kiedyś podstawowe rodzaje laserów do depilacji nastawiało się ręcznie. Chodzi tutaj o ustawienie odpowiednich parametrów jakimi są moc lasera oraz długość emitowanej wiązki światła. Dziś profesjonalne lasery depilacyjne robią to automatycznie po kontakcie ze skóra danego klienta. Każdy z nich jest inny dlatego takie podejście maksymalizuje efektywność zabiegu depilacji laserowej niejednokrotnie sprawiając, że częstość sesji uległa zmniejszeniu!

 

Zobacz: rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

 

Salony depilacja.pl korzystają z jednych z najnowocześniejszych salonów depilacyjnych na świecie. Przykładem jest laser Spec3 Hybrid, który oprócz połączenia w sobie kilku technologii laserów jednocześnie ochładza powierzchnię skóry w trakcie swojej pracy. W połączeniu z specjalnym żelem chłodzącym ryzyko obrzęków i bolesnego zaczerwienienia skóry po zabiegu jest zredukowane do minimum! Innym przykładem jest laser Light Sheer, który posiada wymienne końcówki dopasowujące się do różnych partii na ciele sprawiając, że depilacja laserowa jest jeszcze efektywniejsza!

 

Podsumowanie

 

Jak wiadomo – w każdym zabiegu liczy się technologia. Technologia laserów depilacyjnych w przypadku depilacji laserowej jest bardzo ważna. Dlatego podczas wyboru salonu depilacyjnego warto kierować się jego nowoczesnością i profesjonalnym sprzętem.

 

Previous ArticleNext Article
https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/ Industrialna dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft