Ciekawe

Czy warto ćwiczyć z trenerem osobistym?

Dzisiaj każdy z nas – zarówno panowie, jak i panie – stara się zadbać o swoje ciało. Co nas motywuje? Otóż ciekawe jest to, że zazwyczaj ważna jest dla nas nie tylko chęć posiadania ładnej sylwetki i ogólnie poprawy wyglądu, lecz także polepszenia zdrowia. Często jednakże nie wiemy, co w zasadzie mamy zrobić, aby uzyskać zamierzone efekty.

Trener osobisty Michał Potucha – idealny wybór!

Otóż przede wszystkim warto zgłosić się do trenera osobistego Michała Potuchy. Do czego potrzebny jest nam trener personalny? Jest to osoba, która podczas realizacji naszego planu treningowego, na każdym jego etapie jest z nami. Co to dokładniej oznacza? Trener personalny pomaga nam określić na początek, jakie powinny być nasze cele, co trzeba w nas poprawić a następnie układa plan treningowy. To jednak nie wszystko.
Trener personalny pomaga nam bowiem także realizować cały ten plan treningowy. To oznacza, że motywuje nas, sprawdza, czy na pewno wykonujemy dane ćwiczenia dobrze, pomaga i doradza. Taka rola mentora jest wielu z nas naprawdę bardzo potrzebna.

Trening z Michałem Potuchą – pasja i serce

Dlaczego zaś akurat trener osobisty Michał Potucha? Otóż posiada on wszystkie cechy naprawdę dobrego trenera personalnego. Od wielu lat związany ze sportem, przede wszystkim z lekkoatletyką oraz pływaniem, posiada także kwalifikacje do wielu innych sportów. Dzięki temu treningi są dobrze skomponowane, obciążają rożne partie mięśni i w żadnym wypadku nie są nudne. Oczywiście przynoszą one znakomite efekty nie tylko w zakresie poprawy sylwetki, lecz także, a może przede wszystkim – zdrowia. To jednak nie wszystko.
Trzeba jeszcze wspomnieć, że trening z Michałem Potuchą charakteryzuje się tym, że jest w pełni zindywidualizowany – dobrany do możliwości i chęci danej osoby. Michał Potucha, jako znakomity trener personalny, potrafi także oczywiście dobrze motywować i posiada rzadką umiejętność słuchania ludzi.

Korzyści z treningu z Michałem Potuchą

Na koniec warto opisać, co dokładnie zyskamy, wybierając trenera osobistego Michała Potuchę. Przede wszystkim zatem będziemy zmotywowani do wykonywania regularnych treningów. Dzięki temu dość szybko uda nam się osiągnąć zamierzone cele takie jak np. utrata masy ciała, wysportowana sylwetka czy poprawa kondycji. Ponadto ćwicząc z trenerem personalnym mamy pewność, że wykonujemy wszystkie ćwiczenia dobrze. Dzięki temu nie grożą nam żadne kontuzje czy przeciążenia.
Warto jeszcze dodać, że taki trening z Michałem Potuchą to wspaniała przygoda. Dowiemy się od prawdziwego specjalisty, jak można żyć inaczej, co warto w życiu zmienić, jak postępować, aby być naprawę zdrowym. Ponadto dzięki systematycznym treningom po pewnym czasie sami sobie wyrobimy nawyk zdrowego życia.

Previous ArticleNext Article