Biznes

CDN Optima – optymalny wybór dla małych i średnich firm

Małe i średnie przedsiębiorstwa mają inne potrzeby niż wielkie korporacje i międzynarodowe konsorcja. Nie oznacza to jednak, że nie mogą korzystać z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które nie tylko usprawniają zarządzanie, ale także podnoszą konkurencyjność firmy na rynku. 

Optymalny wybór dla małych i średnich firm 

CDN Optima to system klasy ERP, który spełnia specyficzne wymagania firm z sektora MSP. Pozwala na uproszczenie obsługi działalności zarówno handlowej, jak i usługowej. Dodatkowo jego budowa modułowa sprawia, że końcowy produkt nie bez kozery można nazwać szytym na miarę. To, co jednak jest największą zaletą CDN Optimy, to fakt, że nic nie stoi na przeszkodzie, by system rósł razem z firmą, dostosowując się do zmieniających się potrzeb rozwijającego się przedsiębiorstwa. 

Nie wiesz, co wybrać? Sprawdź gotowe pakiety CDN Optima 

Dla mikro, małych i średnich firm przygotowane zostały cztery pakiety przystosowane do wymagań firm znajdujących się na różnych etapach rozwoju: Optima Start Mikrofirma, Optima Start Mała Firma, Optima Start Firma oraz Optima Start e-Handel. 

Pakiet Optima Start Mikrofirma 

Pakiet Mikrofirma skierowany jest do firm prowadzących prostą działalność handlową lub usługową i składa się z dwóch modułów: Faktury oraz Kasa/Bank, które umożliwiają wystawianie dokumentów sprzedażowych i integrację z płatnościami. 

Pakiet Optima Start Mała Firma 

W pakiecie Mała Firma poza elementami dostępnymi w Mikrofirmie dołączono także moduł Księga Podatkowa. W efekcie pakiet umożliwia rozliczenia bazujące na księdze przychodów i rozchodów. 

Pakiet Optima Start Firma 

W pakiecie Firma znajdują się takie moduły jak Handel, Kasa/Bank oraz CRM. To rozwiązanie idealne dla firm prowadzących działalność handlową i wymagających prostego systemu obsługi gospodarki magazynowej. 

Pakiet Optima Start e-Handel 

Sprzedaż tradycyjna to nie wszystko – w końcu małe firmy z powodzeniem podbijają także internet. Właśnie dla nich powstał pakiet e-Handel wyposażony w moduły Kasa/Bank Plus, Handel Plus oraz Comarch ERP e-Sklep.

Previous ArticleNext Article