Turystyka

Wygodny wypoczynek

Beskidy to dość popularne miejsce zimowego wypoczynku Polaków. Nawet prezydent Rzeczpospolitej posiada tu własny pałac z tego względu przez część roku praca kancelarii prezydenta de facto przenosi się w góry. Beskidy umożliwiają wypoczynek w wielu wariantach zarówno wędrówki, narciarstwo biegowe i skokowe, jak i zwykła podróż w celu odetchnięcia od miejskiego zgiełku.

Ciche i wygodne – apartamenty ustroń

Ustroń to miasto położone bardzo malowniczo i atrakcyjnie pod względem turystycznym. Otoczenie szczytami gór takich jak: Barania Góra czy Wielka Czantoria nie tylko podnosi walory krajobrazowe miasta, lecz również umożliwia turystykę pieszą oraz narciarstwo. To ostatnie rozwija się tu szeroko ze względu na to, iż wychowywali się tu wybitni polscy skoczkowie narciarscy.

Apartamenty ustroń zlokalizowane są w trzech budynkach wybudowanych u stóp góry Wielka Czantoria. Z tego względu z tarasu omawianych apartamentów rozciąga się piękny widok na górskie pejzaże zaś otaczający ośrodek las zapewnia świeże powietrze. Wewnątrz jest nawet lepiej – każdy apartament liczy 44 metry kwadratowe powierzchni bieżącej, na którą składają się: dwa pokoje, korytarz, łazienka, aneks kuchenny. Samemu, z ukochaną czy z całą rodziną – Ustroń wita każdego turystę z otwartymi rękoma.

Stolica narciarstwa – wisła centrum noclegi

Wisła to jedno z najpopularniejszych w naszym kraju miast – kurortów górskich. Właśnie w Wiśle znajduje się skocznia narciarska, na której ćwiczą wybitni polscy skoczkowie – medaliści zimowych igrzysk świata. Również w Wiśle swoje zimowe rezydencje mają najwięksi polscy biznesmeni a sam prezydent Rzeczpospolitej posiada swój zimowy pałac właśnie w Wiśle. Nie ma rady – zimą stolica przenosi się do Wisły.

Wisła centrum noclegi to hasło często wyszukiwane w internecie. Problem z miejscami hotelowymi w tym zimowym kurorcie pojawia się już w grudniu i trwa do ferii zimowych. Warto więc już wcześniej zarejestrować się w hotelu apartamenty wisła by nie zaskoczył nas zimowy brak miejsc. Apartamenty wisła to niedrogie a wykończone w wysokim standardzie miejsce – wprost idealne by spędzić tu zimowy urlop. Bliskość obiektów narciarskich i tras górskich sprawi iż na pewno w Wiśle nikt nie będzie się nudzić.

Previous ArticleNext Article