Ciekawe

Playspot – mata dla dzieci

Dziecko powinno mieć wydzieloną strefę do zabawy. To wygodne zarówno dla niego, jak i dla rodziców, którzy nie będą musieli zbierać zabawek z całego domu. Jeśli Ty także potrzebujesz wydzielić dla swojego malucha strefę rozrywki, to kup matę, która pozwoli Ci się cieszyć porządkiem w domu, a Twojemu dziecku da możliwość wspaniałej zabawy w jednym miejscu.

Mata Skiphop – świetna już od pierwszych miesięcy życia dziecka

To, o co z pewnością pragnie zadbać rodzic to bezpieczeństwo dziecka w każdej chwili. Zarówno w czasie snu, jak i spożywania posiłków, a także w trakcie zabawy. Naprzeciw temu oczekiwaniu wychodzą maty, wyglądające jak piankowe puzzle. Są bardzo miękkie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że to komfortowe miejsce dla Twojego dziecka. Producent zadbał o to, żeby mata Playspot została wyprodukowana w sposób bezpieczny nawet dla najmniejszych. Nie zawiera PVC, bisfenolu A, ftalanów ani formamidu. Dzięki temu, na przykład w czasie raczkowania, zdrowie dziecka jest w pełni chronione, a skóra nie będzie podrażniona. Mata nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.

 Mata Skiphop playspot składa się z 40 trójkątnych puzzli oraz 32 elementów, które tworzą ramkę

Puzzle mają tę zaletę, że można je ze sobą łączyć w dowolny sposób. Co ważne, samodzielnie zadecydujesz o tym, jaki rozmiar osiągnie mata. Możesz wykorzystać wszystkie elementy, ale nie musisz. Z dostępnych w zestawie puzzli stworzysz nawet kilka mniejszych mat, co pozwoli umieścić je w wielu pomieszczeniach.
Kilka wariantów kolorystycznych sprawia, że przedmiot bez problemu dopasowuje się do każdego wnętrza. Matę możesz umieścić zarówno w pokoju dziecka, jak i salonie, gdzie nie będzie przeszkadzała. Skomponuje się dobrze nawet z minimalistycznym wnętrzem. Matę szybko złożysz w razie potrzeby. Poskładana nie zajmuje wiele miejsca. Sprawdzi się więc także w mniejszych mieszkaniach.

Playspot to mata przeznaczona już od 10 miesiąca życia

Spełni Twoje oczekiwania. Zapewni dziecku bezpieczną strefę przeznaczoną do zabawy. Ochroni skórę malucha przed kontaktem z podłogą – raczkowanie na macie Playspot będzie o wiele przyjemniejsze. To nie tylko praktyczny przedmiot, ale także ozdoba. Tą matą możesz zastąpić w pokoju dziecka dywan. Dzięki temu będzie ciągle rozłożona, a Twoja pociecha będzie ją kojarzyć z miłymi chwilami zabawy. Niemowlę może na niej leżeć, a nieco starsze dziecko spędzi chwile na macie z zabawkami, ale także poćwiczy swoje logiczne myślenie i manualne umiejętności poprzez wykorzystanie tych dużych, miękkich puzzli do układania. Co ważne, w razie upadku w czasie nauki chodzenia, mata będzie doskonałym amortyzatorem. Ze względu na materiał, z którego jest wykonana upadki nie będą bolesne.
Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku miejsce wyznaczone tylko dla niego, to wybierz Playspot. Ta miękka mata złożona z kilkudziesięciu puzzli jest doskonałym przedmiotem do wyznaczenia strefy zabawy dla Twojej pociechy. Dzięki estetycznemu wykonaniu, mata nie zaburzy wystroju Twojego wnętrza.

Previous ArticleNext Article
zobacz https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/ https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/