Ciekawe

Playspot – mata dla dzieci

Dziecko powinno mieć wydzieloną strefę do zabawy. To wygodne zarówno dla niego, jak i dla rodziców, którzy nie będą musieli zbierać zabawek z całego domu. Jeśli Ty także potrzebujesz wydzielić dla swojego malucha strefę rozrywki, to kup matę, która pozwoli Ci się cieszyć porządkiem w domu, a Twojemu dziecku da możliwość wspaniałej zabawy w jednym miejscu.

Mata Skiphop – świetna już od pierwszych miesięcy życia dziecka

To, o co z pewnością pragnie zadbać rodzic to bezpieczeństwo dziecka w każdej chwili. Zarówno w czasie snu, jak i spożywania posiłków, a także w trakcie zabawy. Naprzeciw temu oczekiwaniu wychodzą maty, wyglądające jak piankowe puzzle. Są bardzo miękkie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że to komfortowe miejsce dla Twojego dziecka. Producent zadbał o to, żeby mata Playspot została wyprodukowana w sposób bezpieczny nawet dla najmniejszych. Nie zawiera PVC, bisfenolu A, ftalanów ani formamidu. Dzięki temu, na przykład w czasie raczkowania, zdrowie dziecka jest w pełni chronione, a skóra nie będzie podrażniona. Mata nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.

 Mata Skiphop playspot składa się z 40 trójkątnych puzzli oraz 32 elementów, które tworzą ramkę

Puzzle mają tę zaletę, że można je ze sobą łączyć w dowolny sposób. Co ważne, samodzielnie zadecydujesz o tym, jaki rozmiar osiągnie mata. Możesz wykorzystać wszystkie elementy, ale nie musisz. Z dostępnych w zestawie puzzli stworzysz nawet kilka mniejszych mat, co pozwoli umieścić je w wielu pomieszczeniach.
Kilka wariantów kolorystycznych sprawia, że przedmiot bez problemu dopasowuje się do każdego wnętrza. Matę możesz umieścić zarówno w pokoju dziecka, jak i salonie, gdzie nie będzie przeszkadzała. Skomponuje się dobrze nawet z minimalistycznym wnętrzem. Matę szybko złożysz w razie potrzeby. Poskładana nie zajmuje wiele miejsca. Sprawdzi się więc także w mniejszych mieszkaniach.

Playspot to mata przeznaczona już od 10 miesiąca życia

Spełni Twoje oczekiwania. Zapewni dziecku bezpieczną strefę przeznaczoną do zabawy. Ochroni skórę malucha przed kontaktem z podłogą – raczkowanie na macie Playspot będzie o wiele przyjemniejsze. To nie tylko praktyczny przedmiot, ale także ozdoba. Tą matą możesz zastąpić w pokoju dziecka dywan. Dzięki temu będzie ciągle rozłożona, a Twoja pociecha będzie ją kojarzyć z miłymi chwilami zabawy. Niemowlę może na niej leżeć, a nieco starsze dziecko spędzi chwile na macie z zabawkami, ale także poćwiczy swoje logiczne myślenie i manualne umiejętności poprzez wykorzystanie tych dużych, miękkich puzzli do układania. Co ważne, w razie upadku w czasie nauki chodzenia, mata będzie doskonałym amortyzatorem. Ze względu na materiał, z którego jest wykonana upadki nie będą bolesne.
Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku miejsce wyznaczone tylko dla niego, to wybierz Playspot. Ta miękka mata złożona z kilkudziesięciu puzzli jest doskonałym przedmiotem do wyznaczenia strefy zabawy dla Twojej pociechy. Dzięki estetycznemu wykonaniu, mata nie zaburzy wystroju Twojego wnętrza.

Previous ArticleNext Article
grill garden star balkonowe komplety ogrodowe huśtawka balkonowa