Dom i Wnętrze

Oryginalna ściana w pokoju dziecka

Dekorowanie pokoju dziecięcego powinno być dopasowane do wieku malucha oraz jego indywidualnych potrzeb. Wielu rodziców ma jednak problem z dobraniem konkretnych dodatków, szczególnie kiedy przestrzeń, jaką dysponują, jest niewielka. Na szczęście z pomocą przychodzą liczni projektanci wnętrz, którzy w magazynach wnętrzarskich udzielają porad i wskazówek. Jakie rozwiązania okażą się najlepsze?
Jednym z oryginalniejszych pomysłów na udekorowanie ściany pokoju dziecka jest zastosowanie tablic kredowych lub magnetycznych. Znajdziemy je w sklepach budowlanych wraz z dokładną instrukcją nakładania. W ich przypadku możliwe będzie malowanie po ścianie kredą tablicową lub też przyczepianie niewielkich rysunków za pomocą magnesu. Dzięki temu dziecko może tworzyć ciekawe galerie we własnym pokoju, a kiedy się one znudzą – po prostu je zetrzeć lub zmienić!

A może fototapeta?

Drugim interesującym pomysłem jest wykorzystanie fototapet – obecnie w Polsce znajdziemy kilka topowych producentów tego rodzaju produktów. Oferują oni fototapety dedykowane do różnych pomieszczeń, również do pokojów dziecięcych. Tapety tworzone są z trwałych tworzyw, odpornych na wnikanie brudu czy ścieranie. Te dedykowane dla dzieci często ozdabiane są bajkowymi motywami. Jedną z ciekawszych ofert oferuje sklep decoboo.pl.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/winiety-austria/ https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/