Motoryzacja

Leasing nowoczesnych samochodów ciężarowych  

Wielu przedsiębiorców styka się z różnymi opcjami pozyskania nowoczesnych samochodów ciężarowych. Jedni stawiają na zakup nowych pojazdów prosto z salonu, inni zakupują pojazdy w formie używanej, a jeszcze inni wynajmują je z od firmy. Jednak mimo wszystko bardzo popularną opcją jest ubieganie się o leasing nowoczesnych samochodów ciężarowych, który jest nie tylko wygodny, ale także korzystny! Czym charakteryzuje się forma leasingu pojazdów?

 

Jak działa leasing samochodowy?

 

Leasing nowoczesnych samochodów ciężarowych jest bardzo korzystną opcją, na którą mogą sobie pozwolić wszyscy przedsiębiorcy zarządzający firmami przewozowymi. Posiadanie samochodów na leasing jest korzystne z tego względu, że mogą być odliczone od opłacania podatku VAT. Przy większych kwotach i posiadaniu większej ilości pojazdów ciężarowych leasing samochodów ciężarowych po prostu się opłaca! Najlepsze jest to, że od leasingodawcy otrzymuje się nowy pojazd, który jest nowoczesny i ekonomiczny. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które nienawidzą ciągle psujących się pojazdów, które wywołują przestoje w firmie. W przypadku brania pojazdów w leasing w nowoczesnej formie taka opcja zdarza się tylko sporadycznie – a wszystkie koszty napraw ponosi formalny właściciel pojazdu.

 

Najlepsze jest to, że w trakcie leasingu opłaca się jedynie comiesięczną, umówioną ratę. W wyniku tego samochód cały czas może na siebie zarabiać dzięki czemu również firma nie traci żadnych pieniędzy. Po umówionym okresie leasingu istnieje bardzo częsta praktyka oddania samochód w rozliczenie i pozyskania znów nowego pojazdu na kolejny okres leasingu. Druga opcja to opcja wykupu pojazdu i pozyskania go na własność, z której również wielu przedsiębiorców korzysta.

 

Podsumowanie

 

Pozyskanie nowoczesnego samochodu ciężarowego za stosunkowo niską cenę i regularne opłaty wydaje się być bardzo trudne. A jednak! Opcja leasingu pojazdu ciężarowego sprawia, że może stać się to z dnia na dzień rzeczywistością.

Previous ArticleNext Article