Ciekawe

Bukowina Tatrzańska – raj dla aktywnych

Osoby aktywne z niecierpliwością czekają na zimę – to najlepsza pora na to, aby poszusować na nartach czy na snowboardzie. W Polsce nie brak profesjonalnych ośrodków narciarskich – Bukowina Tatrzańska jest jednym z nich.
Bukowina, leżąca w niedalekiej odległości od Poronina czy Zakopanego, jest dobrym miejscem dla osób które nie przepadają za tłumami. W polskiej stolicy Tatr faktycznie bywa tłoczno – dlatego Bukowina jest alternatywą dla rodzin z dziećmi czy osób szukających spokoju na stokach.
Stoków narciarskich w Bukowinie nie brakuje – są one dostosowane zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które jeżdżą od dłuższego czasu. Przy stokach funkcjonują liczne punkty gastronomiczne, w których można zregenerować siły.

Co robić w Bukowinie?

Bukowina oferuje wiele atrakcji również tym, którzy nie spędzają czasu aktywnie. Przede wszystkim nie brak tu restauracji, karczm czy kawiarni. W każdym z tych punktów zakosztować można regionalnej kuchni. Bukowina otoczona jest licznymi szlakami pieszymi, które pozwalają na poznanie jej okolicy. Podczas spacerów obserwować można bogatą przyrodę. Jeśli szukasz noclegu w Bukowinie koniecznie skorzystaj z naszej oferty – Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/zniesienie-wspolwlasnosci-samochodu/ Komplet stolików kawowych https://beesafe.pl/porady/kara-za-nieprzerejestrowanie-samochodu/